Księga samodzielności czyli przygody Zuzy na bezludnej wyspie. Tom 1

Księga samodzielności czyli przygody Zuzy na bezludnej wyspie. Tom 1 - Przemysław Jakóbczyk | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Przemysław Jakóbczyk
WYMIAR
4,5 MB
NAZWA PLIKU
Księga samodzielności czyli przygody Zuzy na bezludnej wyspie. Tom 1.pdf
ISBN
7329102646050

OPIS

Książka "Księga samodzielności czyli przygody Zuzy na bezludnej wyspie" opowiada o historii dwunastolatki, która zaskakującym zrządzeniem losu ląduje na dziewiczym terenie. To czas jej niezwykłych zmagań z przyrodą i własnymi słabościami. Przez pięć dni Zuza musi radzić sobie sama z dala od cywilizacji, przeżywając masę przygód, czasem zabawnych, czasem niebezpiecznych, z których wychodzi obronną ręką, dzięki wykorzystaniu różnych praktycznych technik przetrwania wplecionych w fabułę.Książka jest pierwszą z serii 4 części, które pojawią się na rynku wydawniczym, opisujących przygody dziewczynki na 4 różnych kontynentach.

Księga samodzielności, czyli przygody Zuzy na bezludnej wyspie - recenzja ... Przeglądasz: Strona główna /; DLA DZIECI /; Księga samodzielności czyli przygody Zuzy na bezludnej wyspie. Tom 1; Ostatnia aktualizacja: 2021-02-13 05:26:33 Tytułów w bazie: 247884 „Księga samodzielności czyli przygody Zuzy na bezludnej wyspie" jest pierwszą z serii 4 książek opisujących przygody dwunastolatki.

Zapraszamy młodych czytelników do zapoznania się z przygodami nastoletniej Zuzy, która dziwnym zrządzeniem losu pakuje się w nie lada kłopoty, przeżywając niezwykłe historie. „Księga samodzielności czyli przygody Zuzy na bezludnej wyspie" jest pierwszą z serii 4 książek ... Produkt niedostępny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI