Zwierzęta. Motoryka smyka

Zwierzęta. Motoryka smyka - Benedetta Nigelli | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Benedetta Nigelli
WYMIAR
11,33 MB
NAZWA PLIKU
Zwierzęta. Motoryka smyka.pdf
ISBN
9841128516673

OPIS

Mały czytelnik poznaje różne gatunki zwierząt, oglądając pełne humoru, dostosowane do percepcji najmłodszych ilustracje. Uczy się również wielu nowych słów i sprawdza, w co się zamienia poczwarka, kto śpi w norce, a kto mieszka pod ziemią.Uwagę dziecka przyciągają nie tylko ilustracje, ale także liczne ruchome elementy, które zapewniają wspaniałą, pełną niespodzianek zabawę rozwijającą wiele umiejętności. Maluch może manipulować, przekręcać, otwierać okienka i przesuwać elementy.Książeczki z serii Motoryka smyka pobudzają ciekawość dzieci oraz rozwijają ich sprawność manualną.

Motoryka Smyka. 34,90 z ... Zwierzęta, Motoryka smyka - opis produktu: Zwierzęta to kartonowa książka z serii Motoryka smyka, która spodoba się najmłodszym dzieciom.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim. Zwierzęta to kartonowa książka z serii Motoryka smyka, która spodoba się najmłodszym dzieciom.

POWIĄZANE KSIĄŻKI