Zielone ABC. Było sobie drzewo...

Zielone ABC. Było sobie drzewo... - Magdalena Młodnicka | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Młodnicka
WYMIAR
9,10 MB
NAZWA PLIKU
Zielone ABC. Było sobie drzewo....pdf
ISBN
1399260471900

OPIS

Było sobie drzewo to historia, która wprowadza najmłodsze dzieci w temat ochrony drzew. Pokazuje, jak ważną rolę pełnią drzewa i jak wiele czasu musi minąć, aby wyrósł las.Książkę wyróżnia oryginalne opracowanie graficzne, w którym kolorowe ilustracje tworzą wyjątkowe zestawienie z naturalną tekturą. Dodatkową atrakcję stanowią otwierane okienka, które zachęcają dzieci do odkrywania kolejnych stron.Co ważne, książki z serii Zielone ABC są drukowane na papierze z odzyskanej makulatury. Wybierając je, dbasz o naszą planetę i uczysz dziecko troski o środowisko.

Książkę wyróżnia oryginalne opracowanie graficzne, w którym kolorowe ilustracje tworzą wyjątkowe zestawienie z naturalną tekturą. Dawno temu na drzewie (2013) Het meisje en de boom - 11-letnia Filine obserwuje całymi dniami dąb i toczące się w jego otoczeniu życie. Pewnego dnia ktoś wycina rosnące w pobliskim... Co cztery słonie miały na ogonie? Jeśli nie wiecie, obejrzyjcie teledysk od Śpiewanki.tv - piosenki dla dzieci.

Książkę wyróżnia oryginalne opracowanie graficzne, w którym kolorowe ilustracje tworzą wyjątkowe zestawienie z naturalną tekturą. Książkę wyróżnia oryginalne opracowanie graficzne, w którym kolorowe ilustracje tworzą wyjątkowe zestawienie z naturalną tekturą. Warto podkreślić, że książki z serii Zielone ABC są drukowane na papierze z odzyskanej makulatury.

POWIĄZANE KSIĄŻKI