Pytania do Profesora Geniusza. Dinozaury

Pytania do Profesora Geniusza. Dinozaury - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,40 MB
NAZWA PLIKU
Pytania do Profesora Geniusza. Dinozaury.pdf
ISBN
1335766651246

OPIS

Takiej książeczki jeszcze nie było! Arcyciekawa wiedza dotycząca dinozaurów zawarta w 30 dociekliwych, niebanalnych pytaniach zadanych Profesorowi Geniuszowi.Skąd wiemy, że dinozaury istniały? Który dinozaur był najszybszy? Co dinozaury jadły? Czy dinozaury znosiły jaja? Dlaczego te wielkie gady wymarły?Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w tym kolorowym tomiku.Ta książeczka w oryginalny i przystępny sposób przekazuje dzieciom paleontologiczną wiedzę. Jej atrakcyjna szata graficzna i kolorowe rysunki rozbudzają wyobraźnię młodego czytelnika i przykuwają jego uwagę.Profesor Geniusz odpowiada na pytania dzieci!

Ciało człowieka" www.ksiazkiweterze.pl Kielce, ul. Legnicka 28, tel.

Skąd wiemy, że dinozaury istniały? Który dinozaur był najszybszy? Co dinozaury jadły? Czy dinozaury znosiły jaja? Dlaczego te wielkie gady wymarły? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w tym kolorowym tomiku. Pytania do Profesora Geniusza Dinozaury Jedność Podręcznik szkolny już od 8,66 zł - od 8,66 zł, porównanie cen w 25 sklepach. Zobacz inne Podręczniki szkolne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. KsiążkaPytania do Profesora Geniusza Dinozaury ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN .

POWIĄZANE KSIĄŻKI