[OUTLET] Andrzej Wajda. To lubię. Inspiracje

[OUTLET] Andrzej Wajda. To lubię. Inspiracje - Andrzej Wajda | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Wajda
WYMIAR
7,15 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Andrzej Wajda. To lubię. Inspiracje.pdf
ISBN
9455922632470

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Dołączony film dok. 60 min. "Moje inspiracje" w reż. Andrzeja Wajdy.Projekt "Wajda Art" ukazuje dokonania reżysera powstałe poza jego twórczością filmową i teatralną.Rozpoczęty ponad dziesięć lat temu "Wajda Art" jest jednym z najważniejszych projektów kulturalnych w 2019 roku.“Wajda Art”, którego autorem jest A. Rodowicz,redaktorem i wydawcą, tworzą:Album “Andrzej Wajda. Rysunki”,Album “Andrzej Wajda. Inspiracje.To lubię”film dokumentalny “Andrzej Wajda. Moje inspiracje” (2016)oraz film dokumentalnego “Biesy po latach” (2013)

"Wajda Art", którego autorem jest A. Rodowicz, redaktorem i wydawcą, tworzą: Album "Andrzej Wajda.

To lubię. Inspiracje . Wajda wciąga nas w osobistą historię polskiej sztuki, ujawniając bezceremonialnie swoje opinie o artystach i ich twórczości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI