Klub fanów przygody. Na arenach Lyonu

Klub fanów przygody. Na arenach Lyonu - Cyril Lepeigneux | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cyril Lepeigneux
WYMIAR
10,80 MB
NAZWA PLIKU
Klub fanów przygody. Na arenach Lyonu.pdf
ISBN
4235068783773

OPIS

Ta książka gwarantuje młodym czytelnikom niesamowitą podróż w czasie w towarzystwie trojga dzieci: Jeanne, François, Louis i ich wiernego towarzysza, setera irlandzkiego o imieniu Płomień!Kuzyni i ich pies zostają przeniesieni do 177 r., do czasów Świętej Blandyny, kiedy to trwają prześladowania wyznawców Chrystusa. Jeanne, François i Louis poznają młodego niewolnika Mateusza i rodzinę ukrywających się chrześcijan. Czy zdołają uratować swoich nowych przyjaciół?Niezapomniana podróż do czasów imperium rzymskiego!

JEDNOSC D / koszt SMS 2,46 zł z VAT) Nagrody. zestaw książek z serii "Klub fanów przygody". Klub Fanów Przygody.

Sprawdź ofertę! Dec 14, 2020 - Blog o książkach, które zmieniają życie, o podróżach dalekich i bliskich oraz o miejscach, gdzie można dobrze zjeść... Nowość wydawnicza "Na arenach Lyonu" Cyril Lepeigneux - Kuzyni i ich pies zostają przeniesieni do 177 r., do czasów Świętej Blandyny, kiedy to trwają prześladowania wyznawców Chrystusa. Ta książka gwarantuje młodym czytelnikom niesamowitą podróż w czasie w towarzystwie trojga dzieci: Jeanne, François, Louisa i ich wiernego towarzysza, setera irlandzkiego o imieniu Płomień! Kuzyni i ich pies zostają przeniesieni do 177 r., do czasów Świętej Blandyny, kiedy to trwają prześladowania wyznawców Chrystusa. Jeanne, François i Louis poznają młodego niewolnika... Napisz recenzję o produkcie: Klub fanów przygody.

POWIĄZANE KSIĄŻKI