[OUTLET] Utonięcie Rose

[OUTLET] Utonięcie Rose - Marika Cobbold | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marika Cobbold
WYMIAR
7,95 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Utonięcie Rose.pdf
ISBN
2903050699036

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Główna bohaterka i narratorka, czterdziestojednoletnia Eliza, londyńska konserwatorka ceramiki od dwudziestu pięciu lat żyje cieniem własnego życia i przeprasza, że żyje... Choć lubi swoją pracę, nie chce pamiętać, że kiedyś chciała być wielką artystką. Pewnego dnia odbiera telefon od wuja Iana, który przed dwudziestu pięciu laty zerwał z nią wszelkie stosunki. Wtedy bowiem córka Iana, rówieśnica i przyjaciółka Elizy, szesnastoletnia Rose utonęła w jeziorze po zabawie w elitarnej szkole z internatem. I Eliza, i wuj Ian przez te wszystkie lata żyli w przeświadczeniu, że to ona jest winna śmierci Rose, gdyż uciekła i zostawiła ją samą w nocy nad jeziorem. I oto nagle wuj Ian postanowił przed śmiercią wybaczyć Elizie, a nawet obdarzyć ją znaczną sumą pieniędzy... Czy jednak Eliza będzie umiała wybaczyć sama sobie?

Buty damskie Reebok CLUB C 85 MCC CN0011. outlet 249,00 zł.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Książka Utonięcie Rose / Marika Cobbold, Muza, 34,91 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! * Marika Cobbold, autorka kilku powieści ("Polowanie na motyle", MUZA 2004), w których udaje się jej pisać o trudnych, wielowymiarowych i jakże łatwych do zbanalizowania problemach * czytadło, dla którego bez żalu zarywa się noc, by śledzić z wypi... Outlet butów damskich to doskonała opcja dla każdej z pań, która szuka pięknych butów w przyjemnych cenach. Namawiamy przede wszystkim do sprawdzania bieżących promocji i wyprzedaży, na których znaleźć można dokładnie to, czego się poszukuje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI