[OUTLET] Przemyślny ból

[OUTLET] Przemyślny ból - Andrew Miller | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrew Miller
WYMIAR
7,41 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Przemyślny ból.pdf
ISBN
5098168720038

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Kto potrzebny jest światu bardziej - dobry, ale zwyczajny człowiek, czy geniusz bez serca? James Dyer urodził się z niezwykłą przypadłością: jego ciało nie odczuwa bólu. Przez to niezdolny jest też do empatii - cierpienie innych nie robi na nim żadnego wrażenia, tak samo jak jego własne. W XVIII wieku współczesna medycyna dopiero się rodzi. James decyduje się na eksperymenty, na które nie poważyłby się nikt inny i wkrótce zostaje genialnym chirurgiem, wyprzedzającym swoją epokę. Jednak czy można być doskonałym lekarzem, nie widząc w pacjencie człowieka, a jedynie meandry kości, ścięgien i naczyń krwionośnych? Przemyślny ból to intrygująca powieść-labirynt, za którą autor otrzymał prestiżową nagrodę International IMPAC Dublin Literary Award, James Tate Black Memorial Prize oraz Premio Grinzane Cavour we Włoszech. Książkę przetłumaczono na 37 języków.

Książkę przetłumaczono na 37 języków. Przemyślny ból (Andrew Miller). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Przemyślny ból.

The Spectator Zapierająca dech przygoda, podróż przez XVIII-wieczną Anglię i Rosję, medycynę, szaleństwo, zachwycające krajobrazy i niepogodę, opisana w zachwycającej, wysmakowanej prozie. The Independent James Dyer rodzi się niezdolny do odczuwania bólu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI