[OUTLET] Moja zimna wojna

[OUTLET] Moja zimna wojna - TomPiazza | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
TomPiazza
WYMIAR
11,22 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Moja zimna wojna.pdf
ISBN
6942764645426

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Opowieść o profesorze Johnie Delano specjalizującym się w studiach nad zimną wojną. Szereg dramatycznych wyrażeń zmusza go, by powrócił pamięcią do czasów swego dzieciństwa - zimnowojennych Stanów Zjednoczonych: antykomunistycznych filmów, programów telewizyjnych i komiksów oraz zabójstwa J. F. Kennedy`ego. Profesor stopniowo uświadamia sobie, że przy wyborze kariery naukowej był powodowany nieświadomym unikaniem konfrontacji z problemami emocjonalnymi z dzieciństwa. Patrząc na swoje przegrane życie prywatne zaczyna rozumieć, że uciekł w naukowe dywagacje nad zimną wojną - "intelektualne origami" - po to, by nie musieć mierzyć się z tym okresem i dokonywać jego rozrachunku w życiu osobistym. W końcowych sekwencjach książki profesor staje przed szansą dokonania rozrachunku swojej własnej zimnej wojny.

Państwa obrócone w gruzy 4. Powszechna nędza - brak jedzenia, leków, ubrań, opału, mieszkań, dostępu do wody czy dostaw prądu, nie działa komunikacja publiczna 5.

Powszechna nędza - brak jedzenia, leków, ubrań, opału, mieszkań, dostępu do wody czy dostaw prądu, nie działa komunikacja publiczna 5. Zagrożenie stanowiły miliony min i niewypałów pozostałych po działaniach Zimna Wojna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI