[OUTLET] Śmierć pośród zgiełku

[OUTLET] Śmierć pośród zgiełku - Colette Lovinger-Richard | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Colette Lovinger-Richard
WYMIAR
6,52 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Śmierć pośród zgiełku.pdf
ISBN
8739764196940

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Kończy się XIII wiek. Compiegne przygotowuje się do Wielkanocy. Radosną atmosferę mąci nieco morderstwo, którego ofiarą pada ladacznica. Nikt by się tym pewnie nie przejął, gdyby nie kolejne ofiary - już spośród bardziej godnych mieszkanek miasta. Mordercą musi być ktoś z licznie przybyłych na jarmark obcych; przecież tak ohydnych czynów nie mógłby dopuścić się członek miejscowej społeczności… Młody medyk, Lajoy, postanawia wykryć sprawcę. Zwłaszcza że niebezpieczeństwo zdaje się grozić uroczej Marion, która niedawno wróciła z klasztoru, gdzie pobierała nauki.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Śmierć pośród zgiełku | Lovinger-Richard Colette | PRÓSZYŃSKI i S-KA. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Tytuł: ŚMIERĆ POŚRÓD ZGIEŁKU: Autor: COLETTE LOVINGER - RICHARD: Wydawnictwo: Prószyński i S-ka: Rok wydania: 2003: Format książki: 190 x 130 mm Śmierć pośród zgiełku .

4,5 / 10 15 ocen 0 opinii . Wydawnictwo: Prószyński i S-ka kryminał, sensacja, thriller .

POWIĄZANE KSIĄŻKI