[OUTLET] Zespół ojca

[OUTLET] Zespół ojca - Piotr Czerwiński | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Czerwiński
WYMIAR
4,54 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Zespół ojca.pdf
ISBN
1344671207038

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Dramat ojca, który toczy najtrudniejszą walkę w swoim życiuHistoria z pozoru typowa – on, ona i dziecko. Szczęśliwa codzienność. Jednak pewnego feralnego dnia przypadkowe spotkanie ujawnia prawdę, która niszczy ich rodzinę. Od tej chwili zaczyna się piekło nienawiści i bezwzględna walka o dziecko, jaką musi stoczyć ojciec. W zmaganiu z prawem, ukochaną do niedawna kobietą, wreszcie z własnymi słabościami pomoże mu jego jedyny sojusznik – syn.„Zespół ojca“ to historia ojcowskiej miłości, męskiego przywiązania i szczególnego porozumienia, ale także gorzka opowieść o starciu marzeń z rzeczywistością.

Twoja ocena: Nie czytałem(am) Nie jestem zainteresowany(a) ... Książka Zespół ojca autorstwa Czerwiński Piotr , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 32,99 zł . Przeczytaj recenzję Zespół ojca.

Liczba stron 336 Opis: Zespół ojca - Czerwiński Piotr. Dramat ojca, który toczy najtrudniejszą walkę w swoim życiu Historia z pozoru typowa on, ona i dziecko.

POWIĄZANE KSIĄŻKI