[OUTLET] Zalecenia na wypadek upałów

[OUTLET] Zalecenia na wypadek upałów - Maggie O'Farrell | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maggie O'Farrell
WYMIAR
7,79 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Zalecenia na wypadek upałów.pdf
ISBN
3256302695679

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Jest lipiec 1976 roku. Londyn ogarnęła fala upałów. Nie padało od miesięcy, w ogrodach roi się od mszyc, wodę bierze się z hydrantów, a Robert Riordan oznajmia swojej żonie Gretcie, że idzie za róg kupić gazetę. Już nie wraca.Poszukiwania Roberta sprowadzają z powrotem do domu dzieci Gretty - dwie córki, których wzajemne relacje zostały zerwane,i syna, który przeżywa poważny kryzys małżeński.Każdy ma inny pomysł co do miejsca pobytu ojca. A nikt nie podejrzewa, że matka może znać powód, którego nawet teraz nie może wyjawić."Riordanowie pozostaną w pamięci długo po zakończeniu lektury. Są zabawni, działają na nerwy i nie sposób ich nie kochać". Irish Times"Mój ulubiony gatunek powieści: wielkie serce, złożona konstrukcja psychologiczna i nieodparty urok".Maria Semple, pisarka"Oto autorka, u której głębia i przenikliwość oscylują tuż pod powierzchnią pozornie lekkiego stylu ... W tej powieści jest coś cudownego, jakieś ciepło i przystępność, które sprawiają, że nie można się od niej oderwać i które z pewnością przesądzą o jej poczytności". Guardian"Wciąga od pierwszych słów ...istne czary".Daily Telegraph

Postaci, szczególnie dorosłych dzieci Gretty - Monica, Michael Francis i Aoife są doskonale rozbudowane. Każdy z tej trójki jest inny, pozornie szczęśliwy, ale gdy zaglądamy głębiej pojawiają się problemy i ukrywane żale. Jest lipiec 1976 roku.

Pseudonim. Tytuł ... Zalecenia na wypadek upałów .

POWIĄZANE KSIĄŻKI