Kurka Złotopiórka. Przeczytaj i pokoloruj. Bajka dla maluszka

Kurka Złotopiórka. Przeczytaj i pokoloruj. Bajka dla maluszka - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,60 MB
NAZWA PLIKU
Kurka Złotopiórka. Przeczytaj i pokoloruj. Bajka dla maluszka.pdf
ISBN
4130592208793

OPIS

Pięknie ilustrowana przez Irinę i Władimira Pustowałowy seria książeczek z bajkowymi opowieściami o zwierzętach. W kolejnych tytułach znalazły się zarówno bajeczki klasyczne jak i te mniej znane.Oprócz pięknie opowiedzianej historii dzieci mają możliwość własnoręcznego pokolorowania obrazków z ulubionymi bohaterami.Piękna oprawa graficzna i niezwykły język opowieści przeniosą małych czytelników w bajkowy świat zwierząt.

Bajka dla maluszka - 2961564099 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2013-01-29 - cena 1,05 zł Okładka: Tytuł: Przeczytaj i pokoloruj.

Układanki. Wycinanki Kolorowanki Literatura dla dzieci polska Literatura dla dzieci zagraniczna Literatura dla młodzieży Znajdziemy tu takie tytuły jak: Bajka o dzielnym zającu, Ciekawski kotek, Dwie myszki, Jak lisica uczyła sie latać, Kogucik i kurka, Kot gospodarzem, Kot i kogucik, Koza kłamczucha, Kurka złotopiórka, Lisica i rak, Lisica i żuraw, Lisiczka z wałkiem, Masza i niedźwiedź, Miś i łasuch, Nać i korzonki, Niedźwiedź i pies ... Elżbieta Jarmołkiewicz Zajęcza chatka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI