Ja, inkwizytor. Miecz Aniołów (książka audio)

Ja, inkwizytor. Miecz Aniołów (książka audio) - Jacek Piekara | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Piekara
WYMIAR
8,52 MB
NAZWA PLIKU
Ja, inkwizytor. Miecz Aniołów (książka audio).pdf
ISBN
4832083088636

OPIS

Opowieści o Mordimerze Madderdinie, inkwizytorze, który nie waha się zadawać pytań i dążyć do odkrycia prawdy o otaczającym go świecie.Świecie pełnym intryg i zła.Świecie, w którym ludziom zagrażają demony, czarownicy oraz wyznawcy mrocznych kultów.Świecie, którego siłą napędową są nienawiść, chciwość oraz żądza.Do tego właśnie uniwersum Mordimer Madderdin niesie żagiew Boskiej miłości…OTO ŚWIAT, w którym Chrystus zstąpił z krzyża i surowo ukarał swych prześladowców. Świat gdzie słowa modlitwy brzmią: „i daj nam siłę, byśmy nie przebaczali naszym winowajcom”. Świat, w którym „nasz Pan i jego Apostołowie wyrżnęli w pień pół Jerozolimy”.OTO ON – inkwizytor i Sługa Boży. Człowiek głębokiej wiary.Czyta: Janusz Zadura.Czas trwania: 13h 55min.

Udostępnij „Przykro będzie, jeśli już nigdy nie dasz rady wsadzić go w rzyć młodego chłopca, prawda? - spytałem i znowu ścisnąłem mocniej" ... Recenzja książki Ja, inkwizytor. Miecz aniołów Miecz Aniołów @Sven7 · 2012-04-18.

Muszę przyznać, że dawno nie czytalem równie dobrej książki co "Ja, inkwizytor. Miecz aniołó".

POWIĄZANE KSIĄŻKI