Chciałbym, żeby dzisiaj coś się wydarzyło

Chciałbym, żeby dzisiaj coś się wydarzyło - Tomasz Nalewajk | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Nalewajk
WYMIAR
12,26 MB
NAZWA PLIKU
Chciałbym, żeby dzisiaj coś się wydarzyło.pdf
ISBN
4455960607596

OPIS

Życie Marka rozpada się na kawałki. Pali skręta za skrętem i zatraca się w widmowo--alkoholowym transie. Jego małżeństwo to udręka, nie może jednak dokonać rozliczeń i zniknąć, jak postąpiłby dawniej. Bo teraz jest Kajtek, chłopczyk, który potrzebuje miłości i wsparcia. Marek to rozumie, ale jest na krawędzi, naprawdę blisko. Nie wie czy potrafi coś zmienić, pójść na terapię, odejść od Sylwii lub jakoś się z nią dogadać. Nęka go przeszłość, której nie da się przezwyciężyć. Alkohol, narkotyki, cień ojca – demony zamknięte w głowie. A może spokój nie jest dla niego? Może już skrzywdził synka?

Nie wie, czy potrafi coś zmienić ... Kup książkę Chciałbym, żeby dzisiaj coś się wydarzyło (Nalewajk Tomasz) z 24 % zniżki za jedyne 46.86 zł u sprzedawcy godnego zaufania. Zajrzyj do środka, czytaj recenzje innych czytelników, pozwól nam polecić Ci podobne tytuły z naszej ponad 21-milionowej kolekcji. Opis: Chciałbym, żeby dzisiaj coś się wydarzyło - Nalewajk Tomasz.

Zajrzyj do środka, czytaj recenzje innych czytelników, pozwól nam polecić Ci podobne tytuły z naszej ponad 21-milionowej kolekcji. Opis: Chciałbym, żeby dzisiaj coś się wydarzyło - Nalewajk Tomasz. Życie Marka rozpada się na kawałki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI