Już święta. Kolorowe Boże Narodzenie

Już święta. Kolorowe Boże Narodzenie - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,52 MB
NAZWA PLIKU
Już święta. Kolorowe Boże Narodzenie.pdf
ISBN
3580249014673

OPIS

Dzięki serii dzieci: trenują umiejętności manualne rozwijają wyobraźnię i kreatywność ćwiczą spostrzegawczość poznają świąteczne zwyczaje świetnie się bawią Książka z ciekawymi zadaniami pozwoli dzieciom poczuć niezwykłą atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Znajdują się w niej piękne kolorowanki, różnorodne łamigłówki, propozycje tematycznych dekoracji oraz mnóstwo naklejek. Każde dziecko będzie się przy niej wspaniale bawić w zimowo-świąteczny czas.

Książka z ciekawymi zadaniami pozwoli dzieciom poczuć niezwykłą atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Znajdują się w niej piękne kolorowanki, różnorodne łamigłówki, propozycje tematycznych dekoracji oraz mnóstwo naklejek.

Sklep meblowy Agata w Katowicach jest już w świątecznych szatach przed Bożym Narodzeniem. Święta Bożego Narodzenia obchodzi się raz w roku. Co prawda w sklepach, telewizji czy gazetach trwają one od początku listopada, aż do samej wigilii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI