[OUTLET] Moja siostra jest gwiazdą pop

[OUTLET] Moja siostra jest gwiazdą pop - Kimberly Greene | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kimberly Greene
WYMIAR
5,78 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Moja siostra jest gwiazdą pop.pdf
ISBN
5205325228700

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Cześć, jestem Sam. Witam was na moim blogu! Zamierzam pisać o swoim życiu, marzeniach oraz o tym, jak bardzo bym chciała, żeby Robert Ruebens się w końcu zreflektował i przestał mnie tak wrednie traktować. Robert jest agentem mojej siostry, Danni. Dzięki niemu została supergwiazdą muzyki pop – a życie stanęło na głowie! Lecz teraz trasa koncertowa Danni dobiegła już końca, przeprowadzamy się do superfajnego, nowego domu i, co najważniejsze, będziemy znowu normalną rodziną. A jednak nie ufam tej kreaturze, Robertowi. On coś knuje. I mam dziwne przeczucie, że nie bardzo mi się to spodoba. Wściekle zielone limuzyny, przepustki za kulisy, prywatne odrzutowce i telewizja – Sam niedługo się przekona, że nie da się żyć normalnie, gdy ma się siostrę supergwiazdę.

Odkryj radość zakupów i 100% bezpieczeństwa transakcji. To ja Lucy Gwiazdy lata - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty. Filip Chajzer pochwalił się piękną siostrą, ale nie on jeden pokazał rodzeństwo.

6,0 / 10 128 ocen 18 opinii . Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: Sam (tom 1) literatura dziecięca .

POWIĄZANE KSIĄŻKI