Moja przyjaciółka OPĘTANA

Moja przyjaciółka OPĘTANA - Grady Hendrix | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grady Hendrix
WYMIAR
5,72 MB
NAZWA PLIKU
Moja przyjaciółka OPĘTANA.pdf
ISBN
7733522660097

OPIS

Grady Hendrix – autor bestsellerowych powieści, między innymi „The Southern Book Club’s Guide to Slaying Vampires” oraz „Sprzedaliśmy dusze” – przedstawia pulsujący emocjami thriller o zjawiskach nadprzyrodzonych. Okres buntu i problemy dorastania – główne motywy przewodnie tego niezwykłego horroru – sprawiają, że przyrównać go można do mieszanki „Plaży” Iris Rainer Dart oraz „Egzorcysty” Williama Pettera Blatty’ego. A wszystko to przeplatane porywającymi popowymi utworami z lat 80. XX wieku.Jest rok 1988. Abby i Gretchen są najlepszymi przyjaciółkami już od czwartej klasy szkoły podstawowej. Pewien wieczór, wypełniony beztroską zabawą i nocnymi nagimi kąpielami w oceanie, nie kończy się jednak tak, jak by sobie tego życzyło rozbawione towarzystwo. Gretchen ginie w ciemności nocy, gdzieś w lesie, a gdy się odnajduje – nie jest już tą samą dziewczyną co kilka godzin wcześniej. Abby wyraźnie widzi, jak w najbliższych dniach Gretchen zamienia się w zaniedbaną, wulgarną, obcą jej osobę. Zaczynają się też dziać dziwne rzeczy za każdym razem, gdy Gretchen jest w pobliżu. Śledztwo podjęte przez Abby doprowadzi ją do zaskakujących odkryć. Zanim jednak ich historia dotrze do przerażającej kulminacji, o losie Abby i Gretchen zadecyduje jedno pytanie: Czy ich przyjaźń jest wystarczająco silna, by pokonać diabła?

Tak bardzo czuć klimat tej książki. Jest rok 1988. "Moja przyjaciółka opętana" to najnowsza propozycja od wydawnictwa Vasper, napisana przez Grady Hendrix.

Jest rok 1988. "Moja przyjaciółka opętana" to najnowsza propozycja od wydawnictwa Vasper, napisana przez Grady Hendrix. Książka miała swoją premierę w USA w roku 2016, a w listopadzie 2018 r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI