Księga magii

Księga magii - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,81 MB
NAZWA PLIKU
Księga magii.pdf
ISBN
5367112133848

OPIS

Nowa antologia po bestsellerowej Księdze mieczy ze świata epickiej fantasy – tym razem w roli głównej wiedźmy, czarodzieje i mroczne obrzędy.Każdy Frodo ma swojego Gandalfa. . . i Sarumana. Czym byłby Harry Potter bez Albusa Dumbledore'a. . . i Severusa Snape’a? Bohaterowie dysponujący odwieczną mądrością i różnymi mocami, posiadający tajemną, często zakazaną wiedzę, czarodzieje i czarodziejki są kształtowani - lub zniekształcani - przez potężną magię, którą chce nimi zawładnąć.W tomie siedemnastu najlepszych pisarzy fantasy - w tym laureaci wielu nagród: Elizabeth Bear, John Crowley, Kate Elliott, KJ Parker, Tim Powers i Liz Williams - rzucają cudowne zaklęcia, które przywołują tajemnicze, niesamowite, a czasem wręcz przerażające światy, w których króluje magia.A do tego klasyczne opowiadanie George’a R.R. Martina Noc w Oberży przy Stawie, w którym autor odwiedza świat Umierającej Ziemi Jacka Vance’a, prowadząc nas do Krainy Przewracającego się Muru.

Po kobietach, wojownikach, łotrzykach, czarnoksiężnikach, tym razem Dozois proponuje skupić się na magii. Wykorzystaj magię z Księgi Cieni doświadczonej czarownicy Autorka, która praktykowaniem magii zajmuje się od wielu lat, dzieli się z Tobą swoją osobistą Księgą Cieni. Co to takiego? W Księdze Cieni każda czarownica może spisywać i gromadzić swoje zaklęcia oraz rytuały tak, aby ocalić je od zapomnienia. Księga jak najbardziej warta przeczytania.Dla zainteresowanych tematem sporo wiadomości.

Nie wiem, czy aż tak przypadnie mi do gustu, jak ten, głównie ... Księga magii na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Księga magii - Gardner Dozois - opis książki: Nowa antologia po bestsellerowej Księdze mieczy ze świata epickiej fantasy - tym razem w roli głównej wiedźmy, czarodzieje i mroczne obrzędy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI