Aromaterapia praktyczna

Aromaterapia praktyczna - Beata Matuszewska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Matuszewska
WYMIAR
11,6 MB
NAZWA PLIKU
Aromaterapia praktyczna.pdf
ISBN
1706526550460

OPIS

Czym jest aromaterapia? To połączenie medycyny naturalnej i zielarstwa, które w efekcie jest sposobem na wszelkie dolegliwości fizyczne i te, wpływające na Twoje samopoczucie. Olejki eteryczne, powstałe z naturalnych składników, które są bardzo łatwo dostępne, pomogą Ci uporać się z dolegliwościami łagodniej i przyjemniej niż medycyna, np. ból głowy pokonasz mniej inwazyjnie za pomocą olejków niż tabletek przeciwbólowych. To przewodnik po 66 olejkach, w którym znajdziesz szczegółowy ich opis, a co najważniejsze ich działanie na konkretne dolegliwości. Przejrzysty układ książki, ilustracje i tabele sprawią, że będziesz do niej wracać i już zawsze będziesz mieć ją pod ręką.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Aromaterapia praktyczna / Beata Matuszewska Autorzy : Matuszewska, Beata Współtwórcy : Studio Astropsychologii (Białystok).

Wstrętny, odrzucający lub odurzający, drażniący…. Aromaterapia - często niedoceniana i wciąż mało znana gałąź medycyny alternatywnej.Wykorzystuje ona między innymi olejki eteryczne, a także inne substancje zapachowe takie jak kadzidełka, świece, oleje w celu korzystnego wpływania na nastrój, a także zdrowie. Poradnik dostępny dla Aromaterapia praktyczna - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Poradniki psychologiczne, najtańsze i najlepsze oferty. Opis: Aromaterapia praktyczna wyd.

POWIĄZANE KSIĄŻKI