Kamper

Kamper - Angela Węcka | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Angela Węcka
WYMIAR
6,47 MB
NAZWA PLIKU
Kamper.pdf
ISBN
9955664565375

OPIS

Kiedy zwykła podróż zmienia się w podróż życiaTrzydziestoletnia Ida jest pracoholiczką i właścicielką niewielkiej firmy marketingowej. Wraz ze swoją dziewczyną, beztroską artystką Salmą, i psem Pędzelkiem żyją na krakowskich przedmieściach. Kobiety są ze sobą już lata, ale mają wrażenie, że przez ten czas oddaliły się od siebie. Pewnego dnia Salma wpada na pomysł, aby zmienić ich najbliższe tygodnie w przygodę – kupuje kamper i namawia Idę do caravaningu. Ta z trudem się zgadza, nie rozumie jednak postępowania partnerki.Kobiety podróżują od Krakowa do Borów Tucholskich. Podczas objazdu po kraju zaczynają dostrzegać, że ich związek został wystawiony na próbę. Kiedy dojeżdżają do Wiśnicy, na obydwie czeka ogromne, emocjonujące zaskoczenie.

Bezpieczne zakupy w sieci. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Kamper.

Nowa kolekcja Chausson jest wierna tym wartościom i została odpowiednio zaprojektowana. Sprawdź nasz system foteli Smart Lounge, ideę Maxi Salonu, pionierskie łóżka piętrowe Duo Bed czy naszą wizytówkę - Easy Box. CI Magis 87XT.

POWIĄZANE KSIĄŻKI