Syn

Syn - Andrej Nikolaidis | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrej Nikolaidis
WYMIAR
5,9 MB
NAZWA PLIKU
Syn.pdf
ISBN
9761891463823

OPIS

Na piaszczyste plaże czarnogórskiego Ulcinja – zabytkowego miasteczka nad Adriatykiem- co roku przyjeżdżają tysiące turystów spragnionych słońca i dobrej zabawy. Kąpią się w ciepłym morzu, tłumnie odwiedzają miejskie kawiarnie i korzystają z dostępnych na każdym kroku rozrywek. Nie przypuszczają nawet, że miasto pełne jest pilnie strzeżonych tajemnic i skrywanych namiętności, które poznajemy, wędrując pewnej letniej nocy przez jego wąskie uliczki i ciemne zakamarki.Nocny marsz przez miasto przywodzi na myśl wędrówkę przez kręgi piekła. Oniryczny nastrój, kolejne historie coraz bardziej dewastujące, a ich bohaterowie ujawniają nowe obszary zgnilizny trawiące ludzkość. Bohater, i narrator zarazem, podważa sens bycia człowiekiem, a co za tym idzie sens przekazywania życia.

Początki The Syn mają miejsce w rhythm ... Syn ptasznika (2019) Fågelfångarens Son - Żyjące na Wyspach Owczych małżeństwo stara się znaleźć sposób, aby zachować swoją farmę. Syn. już od 20,14 zł - od 20,14 zł, porównanie cen w 31 sklepach.

Tak jak syn z "wycieczki". Czym zajmuje się 20-letni syn Jarosława Jakimowicza? Głośno było także o synu Jakimowicza, Jovanie Jakimowiczu, którego aktor ma z malarką Joanną Sarapatą. 20-latek aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie poinformował m.in.

POWIĄZANE KSIĄŻKI