Sensoryka dla Smyka. 30 rozwijających zabaw sensorycznych

Sensoryka dla Smyka. 30 rozwijających zabaw sensorycznych - Aleksandra Charęzińska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Charęzińska
WYMIAR
12,36 MB
NAZWA PLIKU
Sensoryka dla Smyka. 30 rozwijających zabaw sensorycznych.pdf
ISBN
6813000733162

OPIS

Sensoryka dla smyka to 30 pomysłów na rozwijające zabawy sensoryczne dla dzieci w każdym wieku, do przygotowania w domu z prostych i bezpiecznych materiałów. Pozwoli dzieciom i rodzicom wyruszyćw fascynującą podróż w świat zabaw, w których główną rolę odgrywać będą kolory, kształty, faktury, zapachy, smaki, dźwięki, a przede wszystkim wyobraźnia i kreatywność!Zabawy opracowała Aleksandra Charęzińska - pedagożka, certyfikowana terapeutka integracji sensorycznej, która od lat pracuje z dziećmi, a swoją wiedzą dzieli się na blogu www.charezinska.pl.

zapewnienie dziecku takich warunków, w których jego zmysły otrzymają odpowiednią dawkę stymulacji, płynącej najlepiej z naturalnych, codziennych aktywności i zabaw sensorycznych. Brzmi rozsądnie i dość zwyczajnie, gdyż tak naprawdę sensoryka jest w zasięgu każdego z nas. Sensoryka dla Smyka.

30 rozwijających zabaw sensorycznych. Lep, wałkuj, ściskaj, wąchaj, smakuj, słuchaj i rozwijaj zmysły! Sensoryka dla smyka to 30 pomysłów na rozwijające zabawy sensoryczne dla dzieci w każdym wieku, do przygotowania w domu z prostych i bezpiecznych materiałów. Sensoryka dla Smyka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI