Kot Simona kontra reszta świata

Kot Simona kontra reszta świata - Simon Tofield | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Simon Tofield
WYMIAR
6,62 MB
NAZWA PLIKU
Kot Simona kontra reszta świata.pdf
ISBN
5355682325721

OPIS

Sprostać światu to niełatwe zadanie. Ale jeśli nie kot Simona, to kto?Kot Simona musi zmierzyć się z wiewiórką, budką dla ptaków, własną ciekawością, spacerkami, wizytą u weterynarza,wystawą kotów, dzięciołem, sroką, rodziną jeży, szerszeniami, kociakiem, mysią farmą, królikami (także Lennym, do bólu przytulnym królem), mrówkami czy w końcu z nudą. No i z głodem.Kot Simona ma ponad 250 milionów fanów na YouTube.

Zapraszamy na fanpage kota Simona: Sprzedawane przez nas książki elektroniczne zabezpieczane są kodem zabezpieczającym, popularnie zwanym watermarkiem. Kot Simona kontra reszta świata - opis produktu: Sprostać światu to niełatwe zadanie. Ale jeśli nie kot Simona, to kto? Kot Simona musi zmierzyć się z wiewiórką, budką dla ptaków, własną ciekawością, spacerkami, wizytą u weterynarza, wystawą kotów, dzięciołem, sroką, rodziną jeży, szerszeniami, kociakiem, mysią farmą, królikami (także Lennym, do bólu przytulnym ... Sto oryginalnych rysunków (każdy w kolorze), sto komicznych odsłon: oto Kot Simona kontra reszta świata.

Opis i specyfikacja; Opis i specyfikacja. Sprostać światu to niełatwe zadanie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI