Daredevil. Frank Miller. Tom 4

Daredevil. Frank Miller. Tom 4 - Bill Mantlo | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bill Mantlo
WYMIAR
10,66 MB
NAZWA PLIKU
Daredevil. Frank Miller. Tom 4.pdf
ISBN
9907310229249

OPIS

Ostatni tom „Daredevila” autorstwa Franka Millera.Kingpin niestrudzenie buduje swoje kryminalne imperium. Postanawia wykorzystać uzależnioną od heroiny Karen Page, żeby dowiedzieć się, kim jest Daredevil. Poznanie prawdy o Nieustraszonym i chęć pozbycia się go stają się dla niego prawdziwą obsesją. Tymczasem Matthew Murdock zauważa, że wszystko w jego życiu – zarówno uczuciowym, jak i zawodowym – układa się coraz gorzej. Do czasu, aż ktoś podkłada ładunek wybuchowy pod jego mieszkanie…A na koniec… Frank Miller wraca do początku historii Daredevila i na nowo opowiada o jego relacji z ojcem, o tym, jak zyskał swoje superzmysły i jak poznał Foggy’ego i Elektrę.Autorami scenariuszy są Frank Miller, Bill Mantlo i Denny O’Neil, a rysunki do tego tomu poza Frankiem Millerem wykonali John Buscema, David Mazzucchelli i John Romita Jr.

Tytuł oryginału: „Daredevil by Frank Miller Omnibus Companion" Scenariusz: Bill Mantlo, Frank Miller, Denny O'Neil; Szkice: Frank Miller, John Buscema, David Mazzucchelli, John Romita Młodszy; Tusz: Frank Springer, Gerry Talaoc, Dennis Janke, Al Williamson Daredevil - Wizjonerzy: Frank Miller, tom 4. Dostępność: 24h.

Został stworzony przez Stana Lee i Billa Everetta.Po raz pierwszy pojawił się w Daredevil Vol. 1 #1 z kwietnia 1964 roku.Twórcy chcieli stworzyć koncepcję superbohatera, który podobnie jak Fantastyczna Czwórka, czy też Spider ... Trwało to, co prawda nadspodziewanie długo, niemniej już teraz (mimo że przed nami jeszcze jeden opasły tom niniejszej edycji) można cieszyć się z uzupełnienia owej dotkliwej luki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI