Podróż do Carcassonne. Tom 1

Podróż do Carcassonne. Tom 1 - Agnieszka Janiszewska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Janiszewska
WYMIAR
9,21 MB
NAZWA PLIKU
Podróż do Carcassonne. Tom 1.pdf
ISBN
9164532212495

OPIS

Są marzenia, które uskrzydlają, i takie, które stają się przekleństwem.Warszawa, rok 1921. Hrabina Stefania Leszczyńska aranżuje dla swojego syna, Ksawerego, korzystne małżeństwo, które ma zapewnić mu wysoką pozycję towarzyską i otworzyć drzwi do wielkiej kariery w dyplomacji. Realizację tego planu komplikuje jego romans z początkującą aktorką, Natalią Moore, która w dodatku spodziewa się dziecka. Dziewczyna, nakłaniana przez hrabinę do wyjazdu z Warszawy, w końcu znika bez śladu, a Ksawery rozpoczyna nowe życie. Życie pełne goryczy, poczucia niespełnienia i żalu...„Podróż do Carcassonne” to poruszająca historia jednej rodziny, której członkowie będą musieli zmierzyć się z bolesnymi konsekwencjami swoich decyzji, zawalczyć o marzenia i nauczyć się przebaczać. A w tle – odmalowane z pietyzmem i czułością Warszawa i Kraków z okresu międzywojnia, okupacji i pierwszych lat powojennych.

Tom 1" - Agnieszka Janiszewska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 232 stron i została wydana w 2019 r.

Hrabina Stefania Leszczyńska aranżuje dla swojego syna, Ksawerego, korzystne małżeństwo, które ma zapewnić mu wysoką pozycję towarzyską i otworzyć drzwi do wielkiej kariery w dyplomacji. Hrabina Stefania Leszczyńska aranżuje dla swojego syna, Ksawerego, korzystne małżeństwo, które ma zapewnić mu wysoką pozycję towarzyską i otworzyć drzwi do wielki Podróż do Carcassonne. Tom 1 - Agnieszka Janiszewska - Książka w SwiatKsiazki.pl Podróż do Carcassonne (tom 1) Kategoria: literatura obyczajowa, romans Data wydania: 2019-08-23 Liczba stron: 232 Język: polski ISBN: 9788381473972 Są marzenia, które uskrzydlają, i takie, które stają się przekleństwem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI