Nóżki śmierdziuszki

Nóżki śmierdziuszki Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
4,74 MB
NAZWA PLIKU
Nóżki śmierdziuszki.pdf
ISBN
7674694954850

OPIS

Coś czuć w powietrzu… i niekoniecznie jest to mięta przez rumianek.Dionizy i Dolores są w sobie zakochani. Urządzają miłe pikniki w parku, chodzą do kina i na plażę. Niestety los nie do końca jest im łaskawy: nogi jednego z nich naprawdę brzydko pachną. Powiedzmy szczerze: mają zabójczy zapaszek… i nic nie można na to poradzić! Nie pomaga ani mycie, ani spryskiwanie dezodorantem, ani posypywanie talkiem. Czy to oznacza koniec pięknej historii Dionizego i Dolores?

Urządzają miłe pikniki w parku, chodzą do kina i na plażę. Niestety los nie do końca jest im łaskawy: nogi jednego z nich naprawdę brzydko pachną. Coś czuć w powietrzu… i niekoniecznie jest to mięta przez rumianek.

Jest to historia na pewno urocza, słodka (i śmierdząca), zabawna. Taki romans, który z pewnością podbije serca młodszych i starszych dzieciaków. Nóżki śmierdziuszki; Opis wydawniczy Autor: Margie Palatini Data wydania: 10.11.2020 Wydawca: Wielka Litera ISBN: 978-83-8032-558-6 Liczba Stron: 32 Dostępność: W magazynie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI