Król Tygrysów jest nagi. Trzy lata w egzotycznym królestwie Joe Exotica

Król Tygrysów jest nagi. Trzy lata w egzotycznym królestwie Joe Exotica - Bartosz Czartoryski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bartosz Czartoryski
WYMIAR
11,31 MB
NAZWA PLIKU
Król Tygrysów jest nagi. Trzy lata w egzotycznym królestwie Joe Exotica.pdf
ISBN
1385272769367

OPIS

Takie rzeczy tylko w AmerycePoskramiacz dzikich kotów. Poligamista i były nałogowiec. Założyciel parku z egzotycznymi zwierzętami, showman, celebryta, piosenkarz country, magik, kandydat na gubernatora i prezydenta Stanów Zjednoczonych. W 2019 roku skazany na 22 lata pozbawienia wolności za popełnienie kilkunastu przestępstw federalnych, w tym złe traktowanie tygrysów i zlecenie zabójstwa.Kim naprawdę jest Joe Exotic?Wyemitowany z początkiem 2020 roku serial dokumentalny Netflixa, "Król tygrysów", przyniósł Joemu rozgłos i upragnioną sławę, choć przedstawiono go w niekorzystnym świetle. Wkrótce pojawiły się głosy, że otumaniał zwierzęta narkotykami, pozwalał podwładnym na akty zoofilii i udzielał rasistowskich wypowiedzi. Sam konsekwentnie zaprzeczał oskarżeniom, podkreślając, że jest ofiarą pomówień.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Kup teraz. Cena 23,06 zł.

Trzy lata w egzotycznym królestwie Joe Exotica - Gugałka Mateusz, Czartoryski Bartosz , tylko w empik.com: 39,99 zł . Przeczytaj recenzję Król Tygrysów jest nagi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI