Zamek w chmurach

Zamek w chmurach - Diana Wynne Jones | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Diana Wynne Jones
WYMIAR
7,59 MB
NAZWA PLIKU
Zamek w chmurach.pdf
ISBN
7934463252462

OPIS

Daleko na południu Ingarii, w Sułtanatach Raszputu, w mieście zwanym Zanzib mieszkał młody i niezbyt zamożny sprzedawca dywanów o imieniu Abdullah. Młodzieniec uwielbiał marzyć. Żył beztrosko, aż pewnego dnia nieznajomy sprzedał mu zaczarowany dywan. Tej nocy dywan zaniósł go do magicznego ogrodu. Tam Abdullah poznał i zakochał się w pięknej księżniczce. Niestety nie dane im było żyć długo i szczęśliwie, a przynajmniej nie od razu…Zamek w chmurach to drugi tom trzyczęściowego cyklu, rozpoczętego przez kultowy Ruchomy zamek Hauru.

Niestety nie dane ... Zamek w chmurach (M_PP) - inkografia - Rafał Olbiński. Dzieła współczesnych, młodych artystów kupisz w naszej internetowej Galerii Sztuki Gallerystore.pl! ☞ Ebook - epub, mobi.

Były agent jej męża, Danny, proponuje im, by tymczasowo zamieszkali w jego rezydencji. Okazuje się, że Danny kocha Brooke od lat... Zamki w chmurach (ang.

POWIĄZANE KSIĄŻKI