Wczorajsza róża. Tom 2

Wczorajsza róża. Tom 2 - Daria Rajda | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Daria Rajda
WYMIAR
5,39 MB
NAZWA PLIKU
Wczorajsza róża. Tom 2.pdf
ISBN
6364132644170

OPIS

Złamane serce to tylko jedno z niebezpieczeństw, które mogą cię w każdej chwili dopaść.Krzysiek i Magda nigdy nie sądzili, że jeszcze się spotkają - w końcu każde z nich prowadzi teraz własne, nowe życie. On ma żonę, z którą nie potrafi się dogadać, a ona sekret, którego za wszelką cenę nie chce ujawnić. Wszystko zmienia się pewnego deszczowego dnia, gdy Magda niemalże wpada pod maskę samochodu Krzysztofa. Jest przemoknięta i wystraszona, a jej irracjonalne zachowanie wskazuje na to, że wplątała się w poważne tarapaty. Co ukrywa? Przed kim ucieka? I czy tajemnica, której tak zawzięcie strzeże, może na nowo rozbudzić tlące się w nich namiętności? Jedno jest pewne – ich spotkanie to dopiero początek serii nieoczekiwanych zdarzeń...Wkrótce jej sekret stanie się ich wspólnym, a niebezpieczeństwa, przed którymi staną, ponownie wywrócą ich życie do góry nogami i sprawią, że będą musieli stać się silniejsi, przebieglejsi i czujniejsi niż zwykle.

On ma żonę, z którą nie potrafi się dogadać, a ona sekret, którego za wszelką cenę nie chce ujawnić. E-book Wczorajsza róża Tom 2 - Daria Rajda (EPUB) Krzysiek i Magda nigdy nie sądzili, że jeszcze się spotkają - w końcu każde z nich prowadzi teraz własne, nowe życie. On ma żonę, z którą nie potrafi się dogadać, a ona sekret, którego za wszelką...

Sprawdź też koniecznie recenzję "Wczorajsza róża, tom 2 -Nic nie łamie tak jak serce". Wczorajsza róża. Tom 2 - Złamane serce to tylko jedno z niebezpieczeństw, które mogą cię w każdej chwili dopaść.

POWIĄZANE KSIĄŻKI