W niewoli cienia

W niewoli cienia - Monika Anna Nejman | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Anna Nejman
WYMIAR
11,7 MB
NAZWA PLIKU
W niewoli cienia.pdf
ISBN
4990002237896

OPIS

Czasem trzeba wiele poświęcić, by Słońce znów mogło wzejść.To był zwykły dzień. Nic nie zwiastowało tragedii, dopóki nie otworzyli tajemniczej księgi… Joanna nagle znika, a trójka przyjaciół natychmiast postanawia wyruszyć z misją ratunkową. Niespodziewanie okazuje się, że mają do wykonania o wiele poważniejsze zadanie – uratować Słońce i ocalić Ziemię przed wiecznymi ciemnościami. Trafiają w miejsca, o których nigdy nie słyszeli, poznają istoty, które dotąd znali jedynie z legend, i przeżywają przygodę, o której nigdy nie zapomną…Barwna opowieść o przyjaźni, poświęceniu i odwadze, pełna nieoczywistych zwrotów akcji i garściami czerpiąca z mitologii greckiej.

Niespodziewanie okazuje się, że mają do wykonania o wiele poważniejsze ... W niewoli cienia Monika Anna Nejman. Dostępny.

Niespodziewanie okazuje się, że mają do wykonania o wiele poważniejsze ... W niewoli cienia Monika Anna Nejman. Dostępny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI