Po okręgu. Współczesna prehistoria

Po okręgu. Współczesna prehistoria - Piotr Haftek | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Haftek
WYMIAR
9,21 MB
NAZWA PLIKU
Po okręgu. Współczesna prehistoria.pdf
ISBN
1830302061115

OPIS

A co, jeśli to, czego nas uczono, okaże się zwykłym kłamstwem?Czy to możliwe, że dinozaury wcale nie zniknęły z powierzchni Ziemi i wraz z innymi gatunkami zwierząt powszechnie uważanymi za wymarłe, wciąż żyją w odległym zakątku Afryki? To pytanie spędza sen z powiek Izie i jej ojcu, który swoją karierę naukową poświęcił na gromadzenie materiałów udowadniających tę kontrowersyjną tezę. Kiedy mężczyzna zostaje zamordowany w pokoju hotelowym w Kongo, jego córka postanawia dokończyć dzieło, nad którym przez tyle lat pracował. Wraz z Kefasem, mężczyzną mającym jej pomóc w realizacji tej misji, wyrusza w podróż do Afryki. Ale są ludzie, którzy zrobią wszystko, by pokrzyżować jej plany, bez względu na liczbę ofiar i konsekwencje…

Ograniczenie wiekowe: 16+ Data dodania do LitRes: 04 października 2020; ISBN: 978-83-8147-923-3; Wydawca: Novae Res; Spis treści; Piotr Haftek "Po okręgu. Współczesna prehistoria" - pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj ... A co, jeśli to, czego nas uczono, okaże się zwykłym kłamstwem?Czy to możliwe, że dinozaury wcale nie zniknęły z powierzchni Ziemi i wraz z innymi gatunkami zwierząt powszechnie uważanymi za wymarłe, wciąż żyją w odległym zakątku Afryki? To pytanie spędza sen z powiek Izie i jej ojcu, który swoją karierę naukową poświęcił na gromadzenie materiałów udowadniających ... Recenzja książki „Po okręgu.

Autor: Piotr Haftek; Kategorie: Książki / kryminał i sensacja / powieść sensacyjna "PO OKRĘGU" WSPÓŁCZESNA PREHISTORIA PIOTR HAFTEK. 20 kwietnia, 2020.

POWIĄZANE KSIĄŻKI