Jak buduję Amerykę?

Jak buduję Amerykę? - Bartłomiej Bielecki | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bartłomiej Bielecki
WYMIAR
3,1 MB
NAZWA PLIKU
Jak buduję Amerykę?.pdf
ISBN
2843508655100

OPIS

Jak żyć i prowadzić biznes w USA?Jak przejść drogę „od zera do milionera”? Co zrobić, by spełnił się amerykański sen? Wiele historii, przedstawionych w filmach i książkach, odpowiada na te właśnie pytania. Niewiele z nich jednak ma odzwierciedlenie w rzeczywistości.„Jak buduję Amerykę?” to biografia człowieka, któremu udało się stworzyć doskonale prosperujące przedsiębiorstwo budowlane zupełnie od podstaw. Przywołując autentyczne wydarzenia ze swojego życia, autor podpowiada, w jaki sposób osiągnąć zamierzone cele w kraju, gdzie konkurencja jest bardzo silna, a przedsiębiorczość i chęć do pracy mają dużo większe znaczenie niż znajomości i układy. To niezwykłe kompendium wiedzy przekonuje, że wytrwałością, ciężką pracą i odrobiną talentu do porozumiewania się z ludźmi można za oceanem zbudować naprawdę ambitne projekty, nie mając grosza przy duszy.

Udostępnij Sprawdź niskie ceny i kup Jak buduję Amerykę w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Jak buduję Amerykę - Bielecki Bartłomiej - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Należy do gatunków: poradniki, praca, biznes. Książka Jak buduję Amerykę? liczy 212 stron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI