Inga i Mutek

Inga i Mutek - Marian Piegza | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marian Piegza
WYMIAR
8,44 MB
NAZWA PLIKU
Inga i Mutek.pdf
ISBN
3719279175666

OPIS

Przeszłości nie można zmienić, ale czy można o niej zapomnieć?W sierpniu 1939 roku Inga Sobik ma siedemnaście lat i żyje nadzieją na wielką miłość, rodzinę, słowem – szczęście. Wybuch wojny sprawia, że jej marzenia schodzą na drugi plan, a ona sama, jako córka powstańca śląskiego, zostaje wysłana na roboty przymusowe do Niemiec. Przyjaźń i miłość, jakie tu niespodziewanie znajduje, pomagają jej przetrwać ten trudny czas. Wkrótce Inga wraca w rodzinne strony i zaczyna układać sobie życie w realiach odmienionej, powojennej Polski, która w niczym nie przypomina kraju, za którym tak tęskniła. Miejsca i ludzie, których znała i kochała, powoli odchodzą w przeszłość, a myśl o lepszym jutrze wydaje się nierealną mrzonką. Tymczasem na świat przychodzi syn Ingi, Waldek zwany Mutkiem, a w życiu rodziny Sobików rozpoczyna się zupełnie nowy rozdział...

Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy. Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Inga i Mutek - Piegza Marian , tylko w empik.com: 32,00 zł .

Poznamy nie tylko historię Ingi, ale również poczytamy, jak wyglądało wtedy życie, jak było ciężko. Książka wywołuje w nas wiele emocji, a historia przeczytana na jej stronach, pozostaje w pamięci na długi czas. Książka Inga i Mutek pochodzi z wydawnictwa Novae Res Wydawnictwo Innowacyjne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI