Czarne koty

Czarne koty - Edgar Hryniewicki | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Edgar Hryniewicki
WYMIAR
12,91 MB
NAZWA PLIKU
Czarne koty.pdf
ISBN
7881790124182

OPIS

W czasach spisków, zdrad i chwiejnych sojuszy zacierają się granice między dobrem i złem.Nadchodzą mroczne czasy dla handlowego miasta Thornis. Zagrażają mu wrogie Królestwa Południa, spustoszone przez długotrwałe wojny i suszę, a także bunt powiązanej z nieprzyjaciółmi szlachty. Tymczasem Mins, nastoletni syn szkutnika, marzy, by dokonać wielkich rzeczy i wyróżnić się spośród rówieśników przytłoczonych szarą rzeczywistością metropolii. Los zsyła mu szansę na spełnienie tych snów i już wkrótce chłopak zostaje przyjęty do tajnej organizacji, która ma na celu ratowanie Thornis przed skutkami nieuchronnie nadciągającej wojny. Czy jednak poświęcenie okaże się warte tego, co czeka go na końcu tej trudnej i ryzykownej drogi? Czy będzie umiał odróżnić przyjaciół od wrogów, a dobro od zła? Dokąd zaprowadzi go pragnienie walki o ojczyznę?

Samo widzenie czarnego kota można też interpretować jako nadejście trudnych dni, z którymi ostatecznie jednak sobie poradzisz. W wielu regionach czarny kot, który przetnie ci drogę jest symbolem pecha, a nawet rychłej śmierci. Zupełnie odwrotnie do tego tematu podchodzą mieszkańcy Szkocji.

Piękny czarny kot do adopcji jeszcze wycofany. Zdrowy, kastr.

POWIĄZANE KSIĄŻKI