Upadek

Upadek - Michael Ross | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Ross
WYMIAR
3,75 MB
NAZWA PLIKU
Upadek.pdf
ISBN
2856320112993

OPIS

Nagle wszystko się zmienia, a twojego domu już nie ma.Szczególnie, jeśli twoim domem nie było miejsce, a inny człowiek. Odkąd matka Noela doznała udaru, jego życie stanęło na głowie. Znikąd pojawił się facet z wąsem, który stwierdził, że Noel nie może zostać sam w starym mieszkaniu. Musi się wyprowadzić, daleko od Berlina, daleko od domu. Trafia do zupełnie nieznanego środowiska, do ośrodka opieki w Dolnej Saksonii.Po raz pierwszy w życiu Noel jest zdany tylko na siebie. Również pierwszy raz żyje wśród tylu innych ludzi. Komu może zaufać? Kogo lubi? Kto się w nim zakochał?Komiks wyróżniony w 2018 roku stypendium komiksowym przyznawanym przez Komisję Kultury i Europy senatu berlińskiego.Zdobywca Nagrody Max und Moritz w 2020 roku dla najlepszego komiksu niemieckiego!

Rzym zdobył Odoaker - wódz Germanów. Tło jest ciemne, mroczne i stanowi kontrast dla światła, które oślepiło gorliwego Szawła z Tarsu. Piękny symbol, tyle że… niemający żadnego potwierdzenia w Biblii.

Po pierwsze: upadek miał miejsce w samo południe. A po drugie: nie było żadnego konia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI