Mój obrońca

Mój obrońca - Jodi Ellen Malpas | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jodi Ellen Malpas
WYMIAR
6,18 MB
NAZWA PLIKU
Mój obrońca.pdf
ISBN
3700925157110

OPIS

Bestseller nr ""New York Timesa"".Jego ramiona i jego miłość chronią cię przed niebezpieczeństwem.Lecz czy ochronią was przed przeszłością?Camille Logan, słynna top modelka i rozpieszczona córeczka bogatego tatusia. Tak widzi ją świat. Nikt nie wie, że za tą fasadą kryją się ponure przeżycia.Jake Sharp, były komandos i ochroniarz. Twardy i oschły. Tak widzi go świat. Nikt nie wie, że pod tym pancerzem kryje się ból i poczucie winy.Nagle przychodzi pierwszy anonim. Ktoś grozi Camille śmiercią. Jej ojciec wynajmuje Jake’a... Jake potrzebuje rozgrzeszenia. A teraz potrzebuje Camille. Lecz wie, że nie może mieć jednego i drugiego...JODI ELLEN MALPAS to jedna z największych mistrzyń literatury erotycznej. Zdobyła sławę cyklami Ten Mężczyzna i Ta Noc, które rozpaliły wyobraźnię kobiet na całym świecie. Wszystkie jej powieści z obu serii oraz dwie najnowsze: Mój obrońca i Zakazany mężczyzna królowały na światowych listach bestsellerów. Są tłumaczone na 24 języki.„Jodi Ellen Malpas pisze mocne opowieści o potężnej miłości i tworzy postacie, od których czytelniczka się uzależnia”.„New York Times”

Tak widzi ją świat. Nikt nie wie, że za tą fasadą kryją się ponure przeżycia. Wszystkie jej powieści z obu serii oraz dwie najnowsze: Mój obrońca i Zakazany mężczyzna królowały na światowych listach bestsellerów.

Natychmiast chowam broń, chwilę przed tym, nim kobieta otworzy oczy. Uśmiecha się leniwie i umyślnie wyciąga swoje szczupłe, jędrne ciało, żeby na jego widok poleciała mi ślinka, a fiut zadrgał pożądaniem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI