Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus

Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus - John Gray | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Gray
WYMIAR
5,73 MB
NAZWA PLIKU
Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus.pdf
ISBN
5365489634115

OPIS

Książka, która zapoczątkowała wielką popularność J. Graya.J. Gray w swoim bestsellerowym poradniku wyjaśnia, dlaczego kobietom i mężczyznom tak trudno stworzyć szczęśliwy związek. Radzi też, jak mogą oni wykorzystać świadomość dzielących ich różnic, by zbudować harmonijną relację.Książka ta zapoczątkowała ogromną popularność autora i na stałe weszła do kanonu najbardziej poczytnych poradników podejmujących tematy związków, a jej tytuł w potocznym języku stał się synonimem różnic między kobietami i mężczyznami.

Podobnie nie zalecam ulegania schematom zawartym w książkach Gray'a "Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z ... Mars i Wenus, dwie odległe od siebie Planety, które dzieli ogromna galaktyczna przestrzeń. Czy podobnie jest z mężczyznami i kobietami? Podobno mężczyźni mają mózg o 10% większy od kobiet ale zawartość szarych komórek jest taka sama. Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów.

Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus — to podręcznik o szczęśliwym związku z lat dziewięćdziesiątych XX wieku, Mówi głównie o tym, że mężczyźni i kobiety inaczej myślą, czują, postrzegają, reagują i kochają, innych rzeczy pragną i inne cenią. Zdaje się czasem, jakby pochodzili z różnych planet, których mieszkańcy mają odmienne potrzeby i mówią własnymi językami. Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus.

POWIĄZANE KSIĄŻKI