Filozofia religii

Filozofia religii - Ks. Piotr Moskal | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ks. Piotr Moskal
WYMIAR
6,85 MB
NAZWA PLIKU
Filozofia religii.pdf
ISBN
9778105550818

OPIS

Książka powstała z racji dydaktycznych jako propozycja podręcznika do wykładu z filozofii religii. Filozofia religii, jaką autor w tej książce proponuje, jest propozycją autorską, wyrosłą na gruncie tradycji tomistycznej.

Z ... Filozofia religii. W kolejnym tomie serii Biblioteki Przeglądu Filozoficznego 25 wybitnych polskich filozofów dyskutuje o 13 kluczowych zagadnieniach filozofii religii: od analizy pojęcia Boga i natury dowodów na Jego istnienie, przez problem zła, istnienie cudów i skuteczność modlitwy, po realność duszy, możliwość zbawienia oraz stosunek religii do nauki i etyki. Filozofia religii - Outlet.

1,423 likes. Pismo "Filozofia Religii" stanowi przestrzeń wymiany myśli, otwartą na wszystkie środowiska naukowe, którym bliski jest filozoficzny namysł nad religią. Tak rozumiana filozofia religii przekracza empiryczne wymiary faktu religijnego jako przedmiotu badań poszczególnych dyscyplin religioznawczych - socjologii, psychologii czy historii religii - dążąc do określenia istoty religii i religijnych wykładni świata, systemów wartości oraz sposobów orientacji w życiu. Książki z kategorii Filozofia Opracowania naukowe Filozofia religii - Sprawdź dostępne książki w księgarni internetowej Poczytaj.pl - Niskie ceny, szeroka oferta i szybka dostawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI