Dziecko dla odważnych

Dziecko dla odważnych - Leszek Talko | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Leszek Talko
WYMIAR
8,98 MB
NAZWA PLIKU
Dziecko dla odważnych.pdf
ISBN
9865428738864

OPIS

SOS! W domu pojawia się małe stworzenie, które ryczy nie na żarty, za krótko śpi, ssie palec, robi kupy i dziwnie na ciebie patrzy. Podobno człowiek może się przyzwyczaić do wszystkiego. Więc kiedy w domu pojawił się Pitu (wtedy jeszcze nie mieliśmy pojęcia, jak się będzie nazywał), przyzwyczailiśmy się. Jakimś cudem zmieniałem pieluchę. Nie wiem, jakim cudem wkładałem mu nowe ubranko. Kolejne tego dnia. (Czy mi się wydaje, czy w książkach nic nie pisali, że przeciętny Pitulek potrafi się obrzygać dziesięć razy dziennie? Bo o tym, że w tym samym czasie dwadzieścia razy obrzyga rodziców, nie pisali na pewno). Jakim cudem ludzkość nie wymarła, skoro tyle wysiłku trzeba włożyć w wychowanie jednego dziecka? A przecież są tacy, co mają dwójkę czy, uchowaj Boże, piątkę! Więc co? Nie śpią dziesięć lat z rzędu? Nigdy byś w to nie uwierzył? Przekonaj się sam! Nowe ilustracje: Ksenia Potępa z „ Nie mogę, trzymam dziecko”

W tomie znajduje się także superdodatek "Dziecko dla zawodowców", zawierający niepublikowane dotąd opowieści. Książka Dziecko dla odważnych autorstwa Talko Leszek , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 39,84 zł . Przeczytaj recenzję Dziecko dla odważnych.

Zakładając, że obydwie rodziny to osoby pracujące na etacie i mieszkające w takich samych warunkach , z podobną sytuacją życiową. O byciu rodzicem w życiu i na scenie, z aktorskim małżeństwem Beaty i Tomasza Schimscheinerów rozmawia Agnieszka Bubka-Sagan Co jest według Was najważniejszym celem rodzicielstwa? Beata: Wychować szczęśliwego człowieka, który będzie kiedyś potrafił odważnie funkcjonować w życiu. Tomek: Ja uważam, „Dziecko dla odważnych" to zbiór porad dla wszystkich, którzy zamierzają mieć dzieci, mają dzieci i chcą ich więcej, dla tych, co maja dzieci i maja ich serdecznie dość.

POWIĄZANE KSIĄŻKI