Andrzej Grabowski. Jestem jak motyl

Andrzej Grabowski. Jestem jak motyl - Andrzej Grabowski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Grabowski
WYMIAR
9,22 MB
NAZWA PLIKU
Andrzej Grabowski. Jestem jak motyl.pdf
ISBN
7182205637307

OPIS

Barwna i z gawędziarskim talentem napisana autobiografia jednego z najbardziej wszechstronnych polskich aktorów.Choć nazywa siebie „pierwszym komediantem kraju” i kokieteryjnie stwierdza, że „oprócz tego Ferdka, to chyba niewiele w życiu zagrał”, Andrzej Grabowski dobrze zna swoje różnorodne możliwości. Występował w kabarecie, grał w wielu w filmach i spektaklach teatralnych, nagrał cztery płyty z piosenkami (sam też je pisze), jest także jurorem w „Tańcu z gwiazdami”. Dodatkowo okazuje się doskonałym gawędziarzem, w jego historii jest miejsce na śmiech, smutek, wódkę, piękne kobiety, nostalgię i sztubackie wygłupy.Opowieść o dzieciństwie w rodzinnej Alwerni uzmysławia, że po ponad sześćdziesięciu latach niesforny chłopak z małego miasteczka wciąż w Grabowskim siedzi i ma się całkiem dobrze. Niezwykła wrażliwość aktora, skrywana za żartami komedianta, doskonale wybrzmiewa między wierszami opowieści o jego życiu.„Gdyby pan Grabowski w Stanach Zjednoczonych był tak popularny i rozpoznawalny, jak jest w Polsce, latałby na plan własnym odrzutowcem albo helikopterem. Grałby tylko w najlepszych produkcjach. Tylko tu, w Polsce, może się zdarzyć to, że przez udział w serialu Świat według Kiepskich jest eliminowany z innych produkcji.” Odparował Jerzy Bogajewicz, reżyser filmu „Boże Skrawki”, gdy podczas festiwalu filmowego w Gdyni zapytano go, jak mógł zaangażować człowieka, grającego w kretyńskim serialu?

Barwne wspomnienia z młodości, korowód ważnych postaci polskiej sceny i ekranu, zaduma nad upływającym czasem oraz życiowe refleksje - czytelnik znajdzie to wszystko właśnie tutaj. Andrzej Grabowski: Jestem jak motyl (plik audio) Jakub Jabłonka, Andrzej Grabowski, Paweł Łęczuk. Audiobook | mp3/zip.

Nazywa siebie „pierwszym komediantem kraju" i kokieteryjnie stwierdza, że „oprócz tego Ferdka, to chyba niewiele w życiu zagrał". Andrzej Grabowski napisał barwną i gawędziarską autobiografię "Jestem jak motyl". Wychowany w rodzinnej Alwerni mężczyzna po ponad sześćdziesięciu latach wraca wspomnieniami do czasów dzieciństwa, a niezwykła wrażliwość aktora, skrywana za żartami komedianta, doskonale wybrzmiewa między wierszami opowieści o jego życiu. Jestem jak motyl - Grabowski Andrzej, Jabłonka Jakub, Łęczuk Paweł BARWNA I Z GAWĘDZIARSKIM TALENTEM NAPISANA AUTOBIOGRAFIA JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNYCH POLSKICH AKTORÓW Choć nazywa siebie „pierwszym komediantem kraju" i kokieteryjnie stwierdza, że „oprócz tego Ferdka to chyba niewiele w życiu zagrał", Andrzej ... Andrzej Grabowski (Uszkodzona okładka) Jestem jak motyl | Grabowski Andrzej, Jabłonka Jakub, Łęczuk Paweł | Agora.

POWIĄZANE KSIĄŻKI