Zachmurzenie umiarkowane

Zachmurzenie umiarkowane - Barbara Kosmowska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Kosmowska
WYMIAR
12,56 MB
NAZWA PLIKU
Zachmurzenie umiarkowane.pdf
ISBN
4049795863226

OPIS

W sylwestrowy wieczór emerytowany weterynarz, Karol Polny, po angielsku wychodzi z domu, zostawiając w nim ukochane drzewka bonsai, nową sofę, stare wędki, a przede wszystkim Różę, swoją wieloletnią żonę, redaktorkę kiepskich romansów.Co kryje się za decyzją męża, który zamienia słoneczne mieszkanie na stary domek w ogródkach działkowych? I czy Róża kiedykolwiek zaakceptuje fakt, że została rzucona… dla nikogo?W życiu niczego nie można być pewnym. Nic nie jest dane raz na zawsze. Zmiana może być wybawieniem, jak się okazuje – w każdym wieku. Wybawieniem i szansą. Na co? Na niebo bez chmur?Historia pełna zaskoczeń, ważnych odkryć, wyznań i zabawnych zdarzeń. W kratkę. Jak to z pogodą bywa!Agnieszka Hałubiec

IMGW ... W niedzielę zachmurzenie umiarkowane i duże. Na wschodzie możliwe słabe opady deszczu lub mżawki, a rano także śniegu.

Do jego określania stosuje się skalę oktanową od 0 do 8 (8 oznacza pełne zachmurzenia, 0 - brak). Przy podawaniu stopnia zachmurzenia podaje się także rodzaj i gatunek chmur.

POWIĄZANE KSIĄŻKI