Odrobina magii

Odrobina magii - Agnieszka Olejnik | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Olejnik
WYMIAR
4,37 MB
NAZWA PLIKU
Odrobina magii.pdf
ISBN
9548232041828

OPIS

Wszyscy czegoś pragną, czegoś szukają.I wszyscy znajdą, jeśli tylko pozwolą, aby w ich życiu pojawiła się odrobina magii.Czerwone dachy powolutku przykrywa śnieg. Księżyc zagląda do okien mieszkańcom. Oto Zosia, która właśnie straciła miłość swego życia i pragnie ją odzyskać. Oto Klara, tkwiąca w nieudanym związku. Tu zaś śpi Kosma, marzący o debiucie literackim. Pani Jadzia krząta się jeszcze w kuchni i zerka na telefon. Może syn wreszcie zadzwoni, może zapowie się na święta. A syn? Syn, który po sześciu latach nadal nie pogodził się ze śmiercią żony, pragnie tylko, aby matka zostawiła go w spokoju.No tak, jest jeszcze kot. Kot też marzy. O czymś, co dałoby się zjeść, o ciepłym kąciku, gdzie mógłby po prostu spać - i jeszcze… żeby to białe, mokre paskudztwo przestało wreszcie lecieć z nieba.

Księżyc zagląda do okien mieszkańcom. Oto Zosia, która właśnie straciła miłość swego życia i pragnie ją odzyskać.

Jestem przekonana, że w przyszłym roku, tuż przed Bożym narod... {} Recenzja książki Odrobina magii » Odrobina magii; Wersje językowe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI