Gdzie jesteś, Cukierku ? (książka audio)

Gdzie jesteś, Cukierku ? (książka audio) - Waldemar Cichoń | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Waldemar Cichoń
WYMIAR
5,75 MB
NAZWA PLIKU
Gdzie jesteś, Cukierku ? (książka audio).pdf
ISBN
3606390440950

OPIS

Zapraszamy was do wysłuchania piątej części zabawnych opowiadań o sprytnym kocie. Niestrudzony psotnik Cukierek, kotka Tradycja oraz ich opiekunowie stali się już ulubieńcami dzieci i dorosłych.Tym razem tatę zaskoczą tajemnicze zwyczaje koszatniczki Kluzo, a Maciek sprawdzi czy przedszkole naprawdę jest okropnym miejscem. Czy da się przeżyć popołudnie z „dyscypliną” i czy dyplomacja może uratować przyjęcie przygotowane dla japońskiego gościa? Czy sąsiad w kapeluszu zapanuje nad kocim towarzystwem i jak pogodzić rodziców? Z czym wiąże się pomaganie w lekcjach bliźniaczkom z sąsiedztwa i co się dzieje, gdy w okolicy grasuje duch świecący w ciemnościach?Przygotujcie się na super zabawę. Serdecznie polecamy nie tylko fanom kotów!

Książka "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" od momentu pojawienia się w 1937 r. poruszała swą niezwykłą treścią coraz to większe rzesze czytelników, wychodząc ... gdzie jesteŚ, cukierku? Piąty tom pełnych humoru i zabawnych wydarzeń opowiadań o kocich sprawach i sprawkach.

Pobierz Online. Napisz recenzję o produkcie: Gdzie jesteś, Cukierku ? (książka audio) Twoja ocena. Ocena ogólna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI