Zawód: fotografistka

Zawód: fotografistka - Małgorzata Czyńska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Czyńska
WYMIAR
3,74 MB
NAZWA PLIKU
Zawód: fotografistka.pdf
ISBN
1532115632073

OPIS

Fotografistki to emancypantki, kobiety aktywne zawodowo, pasjonatki fotografii i właścicielki własnych interesów. Pochodziły z różnych zakątków Polski, Bydgoszcz obrały za swoją Ziemię Obiecaną.Sześć kobiet - sześć barwnych opowieści, ukazanych w atelier fotograficznym i w życiu prywatnym. Odważne wybory zawodowe, miłosne historie, radości i tragedie. W tle dwudziestolecie międzywojenne, dynamiczny czas zmian politycznych i społecznych.Adam Mazur napisał tak: Książki dzielą się na piękne albo mądre. Fotografistkizrywają z tym stereotypem przedstawiając w bogato ilustrowanym tomie fascynujące historie sześciu niezwykłych kobiet. Pionierki bydgoskiej fotografii zawodowej swoim życiem wciągają czytelnika w wir emocji niosących kobiety walczące o spełnienie swoich marzeń. To książka przewracająca utarte schematy ciążące nie tylko historii fotografii.

Bydgoskie pionierki fotografii zawodowej [rozmowa] - Te kobiety to emancypantki, współtworzące historię rzemiosła i fotografii nie tylko w Bydgoszczy - mówi pisarka Małgorzata Czyńska, która w książce „Zawód: Fotografistka" ubrała w opowieść lata badań Katarzyny ... Zawód fotografistka. Najnowsze artykuły.

27 egz. 34,30 zł ... Sprawdź niskie ceny i kup Zawód: fotografistka w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Zawód fotografistka Język / Language: polski Wydawca / Publisher: Farbiarnia Rok wydania / Year published: 2020 Rodzaj oprawy / Cover type: Twarda Wymiary / Size: 17.0x22.

POWIĄZANE KSIĄŻKI