Łowczyni

Łowczyni - Kate Quinn | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kate Quinn
WYMIAR
9,45 MB
NAZWA PLIKU
Łowczyni.pdf
ISBN
7180594266180

OPIS

Kiedyś sama polowała. Teraz polują na nią. Nina Markova zawsze marzyła o lataniu. Kiedy naziści atakują Związek Radziecki, ryzykuje wszystko, aby dołączyć do Nocnych Wiedźm – legendarnego pułku bombowców składającego się wyłącznie z kobiet. Podczas jednej z akcji ląduje za linią wroga nieopodal jeziora Rusałka pod Poznaniem. Tam spotyka kobietę znaną jako Łowczyni... Tylko szalona odwaga i przebiegłość utrzymają Ninę przy życiu. Nastoletnia Jordan McBride jest zdeterminowana, aby zostać fotografką. Kiedy ojciec nieoczekiwanie przedstawia jej swoją przyszłą narzeczoną, dziewczyna jest zachwycona. Jednak z czasem zauważa coś niepokojącego w tej cichej i pięknej wdowie. Próbując poznać przeszłość Anneliese, która wkrótce zostaje jej macochą, Jordan odkrywa w swojej ciemni fotograficznej przerażającą tajemnicę. Ta natomiast prowadzi do kolejnych... Kim jest kobieta, którą zaprosili do swojego domu? W tej wciągającej i rozdzierającej serce historii Kate Quinn opisuje konsekwencje wojny dla życia poszczególnych osób oraz cenę, jaką płacimy za szukanie sprawiedliwości i prawdy. To także opowieść o sile kobiecej przyjaźni, trudnej miłości i nadzwyczajnej odwadze.

Pancerz - 2950. HP ~1,1m. Informacje dotyczące potwora (Łowczyni Wspomnień - Tytan 177h).

38 min | Filmy na podstawie literatury Licealistka dołącza do tajnego stowarzyszenia opiekunek i podejmuje walkę z Boogeymanem oraz jego potworami, które w Halloween porwały jej małego podopiecznego. Nocna łowczyni 6 (pdf) - plik 'Nocna łowczyni > Jeaniene Frost'. Inne dokumenty: Nocna łowczyni, Jeaniene Frost, Julka19925 Sprawa "łowczyni szpiegów" będzie ponownie rozpatrzona "Łowczyni szpiegów" wygrywa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI