Kwalifikacja INF.04. Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Część 1. Inżynieria progra

Kwalifikacja INF.04. Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Część 1. Inżynieria progra - Angelika Krupa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Angelika Krupa
WYMIAR
10,23 MB
NAZWA PLIKU
Kwalifikacja INF.04. Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Część 1. Inżynieria progra.pdf
ISBN
8737183467261

OPIS

Informatycy i programiści należą obecnie do najbardziej poszukiwanych specjalistów. Stąd tytuł, który uzyskuje się po szkole średniej, nie stanowi jedynie świadectwa ukończenia pewnego etapu edukacji. Technik programista to zawód o wymiernej wartości rynkowej. Absolwenci tego kierunku kształcenia nie mają większych problemów ze znalezieniem intratnego i rozwojowego zajęcia, a pracodawcy chętnie inwestują w ich szkolenia, by mogli zdobywać coraz wyższe kwalifikacje. Wśród bazowych umiejętności, które powinien posiadać specjalista w tej dziedzinie, są podstawy programowania: projektowanie kodu, testowanie go, dokumentowanie swojej pracy oraz analizowanie pracy innych programistów.Treści, które zawiera Kwalifikacja INF.04. Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Część 1. Inżynieria programowania ... projektowanie oprogramowania, testowanie i dokumentowanie aplikacji. Podręcznik do nauki zawodu technik programista, opierają się na podstawie programowej kształcenia w zawodzie technika programisty. Są powiązane merytorycznie, strukturalnie i metodycznie z ogólnymi celami kształcenia określonymi w kwalifikacji INF.04. Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji.Publikację podzielono na siedem rozdziałów, które szczegółowo omawiają poruszone w nich zagadnienia:Przygotowanie środowiska pracyElementy oprogramowania na podstawie języka JavaScriptProjektowanie aplikacjiArchitektoniczne projektowanie aplikacjiTestowanie oprogramowaniaTworzenie dokumentacji testowejMetodologie prowadzenia projektu informatycznegoPodręcznik do nauki zawodu technik programista to charakteryzujący się wysoką jakością kompletny zestaw edukacyjny przygotowany przez dysponującego ogromnym doświadczeniem lidera na rynku książek informatycznych - wydawnictwo Helion.W skład zestawu podręczników do kwalifikacji INF.04 wchodzą także:Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Część 2. Programowanie obiektowe. Podręcznik do nauki zawodu technik programistaProjektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Część 3. Aplikacje internetowe. Podręcznik do nauki zawodu technik programistaProjektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Część 4. Aplikacje mobilne. Podręcznik do nauki zawodu technik programistaProjektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Część 5. Aplikacje desktopowe. Podręcznik do nauki zawodu technik programistaPodręczniki należące do tej serii przygotowano z myślą o wykształceniu kompetentnych techników, którzy bez trudu poradzą sobie z wyzwaniami, jakie stawia przed nimi współczesna informatyka. Wiedza zawarta w serii pomoże zdać egzamin zawodowy i uzyskać umiejętności praktyczne, przydatne w przyszłej pracy.

Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie technik programista powinien być przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie kwalifikacji: INF.03. Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych; 1) tworzenia i administracji ... 2) w zakresie kwalifikacji INF.04.

Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych. Część 3. Treści, które zawiera Kwalifikacja INF.04.

POWIĄZANE KSIĄŻKI