Emomisie (książka o emocjach)

Emomisie (książka o emocjach) - Agata Matraś | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Matraś
WYMIAR
4,5 MB
NAZWA PLIKU
Emomisie (książka o emocjach).pdf
ISBN
3394358418907

OPIS

Odkrywanie emocji, nauka ich rozpoznawania i nazywania w trwałej, sztywnostronicowej książeczce.Radość, smutek i inne uczucia. Zadania ułatwiające radzenie sobie z emocjami. Prześmieszne ilustracje z mnóstwem szczegółów i zabawne rymowanki. Ciesz się i poznawaj swoje emocje!

Prześmieszne ilustracje z mnóstwem szczegółów i zabawne rymowanki. Ciesz się i poznawaj swoje emocje! Emomisie (książka o emocjach) Agata Matraś .

Cóż mogę powiedzieć - siedziały jak trusie, z zaciekawieniem słuchając o tym jak rodzi się gniew czy radość i dlaczego nie zawsze udaje się nad nimi zapanować. Emomisie (książka o emocjach) Producent: Papilon Cena: 27,49 zł (netto: 26,18 zł ) Książki o emocjach dla dzieci to niezwykle wartościowy i praktyczny zbiór dla wszystkich rodziców, którzy chcą oswoić swoje dzieci z emocjami. Często dorośli nie wiedzą, jak wytłumaczyć swoim pociechom, czym jest, np.: strach, radość, wstyd, smutek i dlaczego ludzie je odczuwają.

POWIĄZANE KSIĄŻKI