A propos niczego. Autobiografia

A propos niczego. Autobiografia - Woody Allen | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Woody Allen
WYMIAR
7,87 MB
NAZWA PLIKU
A propos niczego. Autobiografia.pdf
ISBN
3103045504092

OPIS

Szczery, soczysty i błyskotliwy autoportret jednego z największych artystów naszych czasów!Z wyjątkową gawędziarską pasją Allen prowadzi nas od dzieciństwa i młodości na Brooklynie, przez pracę scenarzysty w programie Sida Ceasara i komika stand-upowego, aż po pierwsze próby aktorsko-reżyserskie i rozkwit – trwającej sześćdziesiąt lat – kariery w przemyśle filmowym.Na kartach tej niecodziennej autobiografii wielkie nazwiska mieszają się z błahostkami, naiwne zachwyty z bagażem życiowych doświadczeń, a kino ma godnego rywala w postaci muzyki jazzowej.Ta intymna i często humorystyczna historia znajduje się na listach bestsellerów takich czasopism, jak „New York Times”, „USA Today”, „Los Angeles Times” i „Publishers Weekly”.Żywa opowieść o dorastaniu na Brooklynie, w rodzinie z klasy średniej; plotkarska relacja o wdrapywaniu się po szczeblach drabiny komedii, od pisania gagów dla tabloidów po zdobycie Oscarów. (…) Większa część tych wspomnień jest przyjemną i zajmującą lekturą. (…) Trzeba być prawdziwym ponurakiem, żeby nie roześmiać się pod gradem żartów.- Peter Biskind, „Loch Angeles Times”Prawdziwie wyluzowany głos na papierze.- „New York Times”Absolutnie zachwycająca, zabawna, ujmująca i skrząca się gwiezdnym pyłem. - „National Review”Od młodości mistrz w humorystycznym umniejszaniu samego siebie, urodzony z nowojorskimi cojones, Allen mówi to, o czym inni tylko myślą, i do diabła z kontrowersjami. - „New York Journal of Books” - „The Federalist”Rzutka, żywa, nadzwyczaj zabawna relacja.- „Commentary Magazine”Jeśli kochacie Woody’ego Allena, pokochacie tę książkę. - Sam Wasson, „Air Mail”

Jego dorobek artystyczny jest niezwykle bogaty i w swojej autobiografii nowojorski artysta zaprasza nas za kulisy powstawania tych dzieł, a przede wszystkim zaprasza nas do swojego życia, które opisuje barwnie począwszy od drzewa genealogicznego swojej rodziny. ... Autobiografia Woody'ego Allena „A propos niczego" wywołała skandal jeszcze przed premierą.

- Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: [email protected] z dopiskiem w temacie „Woody Allen - À propos niczego". A propos niczego Autobiografia Dostępność: Towar na zamówienie. Wysyłka w: od 2 do 14 dni roboczych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI