Trasy spacerowe Tatry Polskie

Trasy spacerowe Tatry Polskie - Jerzy Macioł | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy Macioł
WYMIAR
8,73 MB
NAZWA PLIKU
Trasy spacerowe Tatry Polskie.pdf
ISBN
9175405618691

OPIS

Przewodnik zachęcający do łatwych, spacerowych wycieczek w polskich Tatrach, adresowany głównie do osób rozpoczynających swoją przygodę z górami, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Dokładne opisy czasów i odległości poszczególnych odcinków, profile wysokościowe i szczegółowe mapy umożliwiają kontrolowanie czasu przejścia oraz trudność kolejnych etapów, zwiększają bezpieczeństwo wycieczki i uczą planowania następnych, trudniejszych wypraw górskich. Opisane widokowe panoramy pomagają w lepszym poznawaniu topografii Tatr.Przewodnik zawiera wszystkie niezbędne praktyczne informacje dotyczące samej trasy - stopień trudności, jej charakter i atrakcyjność oraz możliwości dojazdu, parkingów, cen biletów, itp. Jego dopełnieniem jest słownik nazw i pojęć związanych z Tatrami oraz ilustrowany mini-atlas roślin i zwierząt jakie możemy spotkać podczas wycieczek.

Zdobywać można również regle Tatr Wysokich, które nie powinny sprawiać trudności nawet niedoświadczonym jeszcze piechurom.Trasy: na Nosal - z Kuźnic (1,8 km, ok. 2 godziny) - prosta, lecz niezbyt wyeksponowana trasa, lepszym pomysłem będzie wyruszenie z przystanku Murowanica w Zakopanem (1,6 km, ok.

Oceń ten produkt jako pierwszy. By EMeczKa. Zdobywać można również regle Tatr Wysokich, które nie powinny sprawiać trudności nawet niedoświadczonym jeszcze piechurom.Trasy: na Nosal - z Kuźnic (1,8 km, ok.

POWIĄZANE KSIĄŻKI